Zatvoriť Táto webová stránka používa cookies. Zatvorením tohto oznámenia alebo používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.


Expres pizza Snina

Poznajú nás tisíce Snínčanov. Ak ste už našu pizzu jedli, smelo si ju objednajte cez internet (vyberte si v položkách menu - jednotlivé kategórie jedál). A ak ste si ešte na našich jedlách nepochutnali, tak neváhajte. Tisíce Snínčanov sa predsa nemôžu mýliť!

Najobľúbenejšie

3. Sedliacka

6,10

tomat, oregano, slaninka, klobása, vajcia, syr gouda [1, 7, 3]

do 90mindo 90min
Detail

35. King

6,10

tomat, oregano, saláma, šampiňóny, kuracie prsia, paprika, cibuľka, syr gouda [1, 7]

do 90mindo 90min
Detail

45. Cézar

6,10

tomat, oregano, kuracie prsia, špenát, paradajka, mozzarella, bazalka, olivový olej, syr gouda [1, 7]

do 90mindo 90min
Detail

49. Moravia

6,10

tomat, oregano, moravské mäso, cibuľka, feferóny, klobása, syr gouda [1, 7]

do 90mindo 90min
Detail

EXPRES PIZZA - donáškova služba vznikla 11. mája 2010 a bola prvou firmou v Snine, ktorá bola zameraná priamo na donášku pizze a jedál na objednávku k zákaznikovi.

Sídlo firmy je na ulici 1. mája v Snine, kam si pre pizzu alebo jedlo môžete prísť aj osobne. U nás máte na výber z 50 druhov kulinársky nakombinovaných pízz, čakajú na Vás kvalitné talianske pasty s vynikajúcimi omáčkami, ako aj vyše 20 druhov ostatných jedál.

Jedine u nás si môžete zvoliť druh cesta Vašej pizze, na výber máte naše klasické kysnuté cesto a originálnu taliansku verziu v prevedení ako extra veľká pizza XL s priemerom 36cm. Používame len najkvalitnejšie dostupné a čerstvé suroviny a olivový olej. Nepoužívame syry s prímesou rastlinného tuku.