Zatvoriť Táto webová stránka používa cookies. Zatvorením tohto oznámenia alebo používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.

Príjmeme šoféra na rozvoz pizze. Nástup ihneď info na prevádzke.

Expres pizza Snina

Poznajú nás tisíce Snínčanov. Ak ste už našu pizzu jedli, smelo si ju objednajte cez internet (vyberte si v položkách menu - jednotlivé kategórie jedál). A ak ste si ešte na našich jedlách nepochutnali, tak neváhajte. Tisíce Snínčanov sa predsa nemôžu mýliť!

Najobľúbenejšie

3. Sedliacka

5,40

tomat, oregano, slaninka, klobása, vajcia, syr gouda [1, 7, 3]

ZatvorenéZatvorené
Detail

35. King

5,40

tomat, oregano, saláma, šampiňóny, kuracie prsia, paprika, cibuľka, syr gouda [1, 7]

ZatvorenéZatvorené
Detail

45. Cézar

5,40

tomat, oregano, kuracie prsia, špenát, paradajka, mozzarella, bazalka, olivový olej, syr gouda [1, 7]

ZatvorenéZatvorené
Detail

49. Moravia

5,40

tomat, oregano, moravské mäso, cibuľka, feferóny, klobása, syr gouda [1, 7]

ZatvorenéZatvorené
Detail

EXPRES PIZZA - donáškova služba vznikla 11. mája 2010 a bola prvou firmou v Snine, ktorá bola zameraná priamo na donášku pizze a jedál na objednávku k zákaznikovi.

Sídlo firmy je na ulici 1. mája v Snine, kam si pre pizzu alebo jedlo môžete prísť aj osobne. U nás máte na výber z 50 druhov kulinársky nakombinovaných pízz, čakajú na Vás kvalitné talianske pasty s vynikajúcimi omáčkami, ako aj vyše 20 druhov ostatných jedál.

Jedine u nás si môžete zvoliť druh cesta Vašej pizze, na výber máte naše klasické kysnuté cesto a originálnu taliansku verziu v prevedení ako extra veľká pizza XL s priemerom 36cm. Používame len najkvalitnejšie dostupné a čerstvé suroviny a olivový olej. Nepoužívame syry s prímesou rastlinného tuku.